Remember me Lost Password? Register
Advertisement
Financial review of the day
<< May ’24  
Mo Tu We Th Fr Sa Su
  
 4
 5
11
12
18
19
23
24
25
26
27
28
29
30
31
  
Banks press releases
Next
Самые читаемые новости
Укрексімбанк достроково виконав річний план прибутку
Размер текста:

 

Укрексімбанк достроково виконав річний план прибутку

Позитивний фінансовий результат Укрексімбанку за січень-серпень 2021 р. становив 1,648 мільярда гривень. Попередньо досягнення цього показника було заплановано стратегією державного банку за підсумками повного звітного 2021 року. За аналогічний період – 2020 банк зафіксував збиток в 1,882 мільярда гривень.
«За серпень, незважаючи на традиційне сезонне зниження ділової активності клієнтів, прибуток склав 279 мільйонів, а ключовими драйверами зростання стало як збільшення чистого процентного доходу за рахунок активного нарощення кредитного портфеля в липні-серпні, так і зростання комісійного прибутку на фоні виваженого підходу до формування витрат банку.
Цьогорічний прибуток сформовано переважно за рахунок позитивної операційної діяльності шляхом оптимізації валютного та кредитного ризиків. Саме вони були одними з основних чинників, які критично впливали на фінансову стійкість банку на момент розробки нової стратегії.
Дякую менеджменту та всій команді банку за високу мотивацію, здатність діяти швидко та ефективно. Тепер ставимо перед собою завдання закінчити рік з набагато кращими результатами, ніж передбачено нашою річною стратегією», – зазначив Голова Правління Укрексімбанку Євген Мецгер.

 

 < Prev   Next >
  • Самое читаемое за сегодня
  • Самые последние

  • Это интересно


E-Mail: info@udinform.com  Phone: +38(044) 501-07-44, 230-04-44
Any copying and distribution of information from this site is not permitted without written consent provided.
Automatic data extraction and parsing of any information are strictly prohibited.
  • Русский
  • English