Remember me Lost Password? Register
Advertisement
Financial review of the day
<< January ’21  
Mo Tu We Th Fr Sa Su
    
 1
 2
 3
 7
 8
 9
10
17
23
24
28
29
30
31
Banks press releases
Next
Самые читаемые новости
Укрексімбанк реалізує земельну ділянку у понад 4 гектари для девелоперського проекту в Києві
21.12.2020

 

Укрексімбанк реалізує земельну ділянку у понад 4 гектари для девелоперського проекту в Києві


На електронному аукціоні ProZorro.Продажі виставлено на продаж земельну ділянку площею понад 4 гектари на столичному масиві Березняки. Продаж відбувається для погашення проблемної заборгованості перед Укрексімбанком за зобов’язаннями групи компаній «Амстор» в рамках справи про банкрутство ТОВ «Чумацький Шлях».

Земельна ділянка є цікавим активом для втілення девелоперських проектів, адже має вигідне місцерозташування у Дніпровському районі Києва – між мостом ім. Патона та яхт-клубом, на перетині вул. Березняківської та Дніпровської набережної. Напроти ділянки на березі Дніпра розташовується реконструйований парк площею понад 7 га для сімейних прогулянок з променадою, декоративними насадженнями, пляжем, зонами відпочинку та активних розваг.

За категорією земельну ділянку віднесено до земель житлової та громадської забудови з цільовим використанням для будівництва, експлуатації та обслуговування культурно-торговельного комплексу. Для цього є наявні транспортні та господарські комунікації: з південного боку розташований Дарницький міст, уздовж межі проходить діюча залізнична гілка та прокладено силовий кабель. Рельєф земельної ділянки рівний, без перепадів. Кадастровий номер 8000000000:90:140:0017.

Початкова ціна земельної ділянки на аукціоні становить 105 791 200 гривень. Прийом пропозицій триває до 27.12.2020.

Детальну інформацію про лот розміщено на електронному майданчику торгової системи Prozorro.

 

 

подробнее...
ЄБРР відзначив проект Укрексімбанку як Угоду 2019 року у галузі зеленого фінансування
14.12.2020

 

ЄБРР відзначив проект Укрексімбанку як Угоду 2019 року у галузі зеленого фінансування

Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) відзначив Укрексімбанк за вагомі здобутки у кредитуванні проектів галузі енергоефективності та відновлюваної енергетики. Проект фінансування банком будівництва об’єктів вітроенергетики ТОВ «Віндкрафт Каланчак» на Херсонщині обрано Угодою 2019 року у галузі зеленого фінансування. Цією нагородою Європейський банк реконструкції та розвитку щорічно відзначає банки країн операційної діяльності ЄБРР, які досягли найбільших успіхів у фінансуванні сталої енергетики і продовжують працювати за напрямом переходу до зеленої економіки.

Як зазначається у повідомленні ЄБРР, реалізацією цієї угоди Укрексімбанк зміцнив позиції сталої енергетики та сприяв енергетичній безпеці в Україні, зменшуючи залежність від викопного палива та в результаті генеруючи енергію, еквівалентну обсягу, необхідному для живлення 12 000 електромобілів протягом року.

У травні 2019 року Укрексімбанк долучився до фінансування великого інвестиційного проекту з будівництва та введення в експлуатацію компанією «Віндкрафт Каланчак» вітрової електростанції «Мирненська» на території Херсонської області загальною потужністю 163 МВт у складі 39 вітроенергоустановок (ВЕУ), трьох трансформаторних підстанцій та лінії електропередач.

«З метою фінансування другої частини проекту, що передбачала придбання 21 ВЕУ та трансформаторної підстанції, державний банк встановив кредитну лінію з загальним лімітом 1,6 млрд грн із кінцевою датою погашення у 2025 р. В рамках загального ліміту для фінансування авансового платежу за імпорт ВЕУ у датського постачальника були залучені кредитні кошти від Європейського банку реконструкції та розвитку в сумі 25 млн євро строком на 3 роки, – зазначив Голова Правління Укрексімбанку Євген Мецгер.

– Ми високо цінуємо визнання Європейського банку реконструкції та розвитку і дякуємо команді Програми сприяння торгівлі. Впродовж багатьох років вони є надійними партнерами Укрексімбанку, поєднуючи важливу місію протистояння глобальним викликам з успішною комерційною складовою закладення основ самодостатнього ринку екологічного фінансування в нашій державі».

 

 

 

подробнее...
Укрексімбанк видав перший на Прикарпатті кредит за державною програмою «Доступні кредити 5-7-9%»
28.02.2020
27 лютого 2020 р. філія Укрексімбанку у м. Івано-Франківську видала перший на Прикарпатті кредит за Програмою фінансування державної підтримки суб’єктів мікро- та малого підприємництва
подробнее...
Следующая >>
Events
11.02.2021
Япония
National Foundation Day
Выходной день
15.02.2021
США
Presidents Day
Выходной день
22.02.2021
Россия
Выходной день
Выходной день
23.02.2021
Россия
День защитника Отечества
Выходной день
23.02.2021
Япония
Emperor's Birthday
Выходной день
Уровень бедности в Украине превышает 50% - демографы
27.01.2021
Уровень бедности в Украине превышает 50%. Как передает Укринформ, об этом директор Института демографии им. М.В. Птухи НАНУ Элла Либанова сказала в интервью LIGA.net. "По данным первого полугодия 2020 г. (это последние данные Госстата о доходах
Источник: Укринформ подробнее...
Прибыль ПриватБанка в 2020 году уменьшилась на 22%
27.01.2021
ПриватБанк в 2020 году получил 25,3 млрд грн прибыли, что на 22,4% меньше, чем в 2019 году. Как передает Укринформ, об этом свидетельствуют предварительные данные в пресс-релизе банка, который есть в распоряжении агентства. ПриватБанк, по предвари
Источник: Укринформ подробнее...
В Черновцах водитель троллейбуса прогревала детали транспорта факелом – видео
27.01.2021
В Черновцах водитель троллейбуса прогревала детали транспорта, используя для этого горящий факел. Об этом сообщает Молодий буковинець. 
Присоединяйтесь к Instagram LIGA.net – здесь только то, о чем вы не можете не знать
В Черновецком тролле
Источник: ЛИГАБизнесИнформ подробнее...
Давос. Путин заявил о вероятности новых горячех точек и "борьбы всех против всех"
27.01.2021
Ситуацию в мире можно сравнить с 30-ми годами ХХ века: возможны срыв в мировом развитии "с борьбой все против всех", одностороннее применение военной силы и появление новых горячих точек. Об этом на всемирном экономическом онлайн-форуме в Давосе заяв
Источник: ЛИГАБизнесИнформ подробнее...
В Киеве работают все школы, на карантине около 40 групп в детских садах – Кличко
27.01.2021
В Киеве работают все школы и детские сады, ни одно учебное заведение не находится на карантине. Об этом рассказал мэр Киева Виталий Кличко сегодня, 27 января, на брифинге.
По словам Кличко, на дистанционном обучении находится только один класс в
Источник: ЛИГАБизнесИнформ подробнее...
Зеленский вернул наказание за ложь в декларациях. Дело за Радой
27.01.2021
Вчера, 26 января, президент Владимир Зеленский подписал указ № 26/2021 о вступлении в силу решения Совета нацбезопасности и обороны. В нем СНБО предложил вернуть уголовную ответственность, а также увеличить штрафы за недостоверное декларирование и не
Источник: ЛИГАБизнесИнформ подробнее...
Далее...
Следующая >>


E-Mail: info@udinform.com  Phone: +38(044) 501-07-44, 230-04-44
Any copying and distribution of information from this site is not permitted without written consent provided.
Automatic data extraction and parsing of any information are strictly prohibited.
  • Русский
  • English